Zaprawdę powiadam Wam moje Bestie – najwyższy czas na srogą pomstę w zapalczywym gniewie.

Podstawowe pytanie brzmi – kiedy dotrze do Twojego durnego, zakutego łba, że nikt nie wyjdzie stąd żywy, że jesteś tu tylko na chwilę i drugiej szansy mieć nie będziesz?

Kiedy to do Ciebie dotrze – kiedy NAPRAWDĘ do Ciebie dotrze – to że wszyscy skończymy w ten sam sposób, jeśli to naprawdę do Ciebie dotrze – nagle nabierasz energii i przestajesz żyć swoje małe, pokurczone życie zastępcze.

Życie zastępcze to życie pod dyktando innych, strachu, wątpliwości i kurczenia się w sobie. Życie zastępcze oznacza, że społeczeństwu udało się – w Twojej jedynej szansie tu i teraz dodajmy – więc udało im się wywrzeć na Ciebie wpływ następujący:

 1. onieśmielić
 2. zastraszyć
 3. skrępować

Tak działa społeczeństwo. Taka jest jego rola. Umniejszyć jednostkę.

Pozwól, że podam Ci przykład, choć wiem, że już i tak wewnętrznie to rozumiesz.

Załapałem się wczoraj fragment jakiegoś talent show. Właśnie sprawdziłem w necie – to był “The Voice of Poland”. Piękno programu polega na tym, że ci, którzy przed komisją stają nierzadko mają więcej “talentu” niż cała ta pieprzona komisja razem wzięta. Zwróć uwagę również na to, że komisja jest odwrócona do tych ludzi plecami. Taki mały przejaw dominacji i pokazania swojego statusu. Potem, kiedy komisja łaskawym wzrokiem omiecie kandydata i pochwali go, ten ktoś – to akurat była dziewczyna – zaczyna cieszyć się jak mały piesek, który dostał nagrodę – “O Jezu, dziękuję, naprawdę?!?” Piesek szuka akceptacji. Wszędzie ta pierdolona kompulsja szukania akceptacji i bycia lubianym.

Chcesz tak żyć? Serio, chcesz?

Chcesz tak żyć?

Piękne podsumowanie tego, co nam się w trybie domyślnym serwuje. Pieniądze są dla tych, którzy już je mają. Status, pozycja i władza też. Ciesz się, że spadły Ci resztki w pańskiego stołu, bo i to może Ci zostać zabranie. Służ wiernie. Czekaj cierpliwie. Oczy w ziemię!

Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.

Chyba sobie w chuja lecicie! [do nauczania kościoła jeszcze w tym tekście wrócimy]

A świętej pamięci Chris Hyatt ostrzegał –

 • Masz prawo do wszystkiego dopóki o to nie poprosisz
 • Twoje prawa kończą się z chwilą, kiedy skończy Ci się amunicja

Zobaczmy zatem jak sprawić by pasy z amunicją nie miały końca i były najcięższego możliwego kalibru.

Mówię Ci i namawiam – otwórz oczy na rzeczywistość. Otwórz oczy na to co ludzie ROBIĄ a nie mówią. Na to jak świat DZIAŁA a nie jaki mógłby być. Jestem agnostykiem (to takie trudne słowo, które oznacza, że nie mam pojęcia czy Bóg/bogowie istnieją czy nie – i tak między nami, nie za bardzo mnie to obchodzi). Ale jestem też wielkim fanem nauczania kościoła – ale NIE tego co mówią, tylko tego co ROBIĄ!

A co robią? Dbają o swój interes! I się nie szczypią. Myśl przewodnia Zen Jaskiniowca niemalże: żadnego opierdalania się i żadnego bycia pizdą.

Widziałeś jak wygląda Watykan? Widziałeś świątynie na Wilanowie? Chłopaki są tak dobrzy w koszeniu pieniędzy, że powinni robić seminaria dla Żydów. Wiele, wiele można się nauczyć. Między innymi tego, że są pasterze i są owieczki. Zgadnij kim Ty masz być w tej historyjce, be-e-e-e-e.

kozioł ofiarny7 grzechów głównych w pełnej okazałości. To znaczy grzechami są one po Twojej stronie. Po stronie “cichych” w czerni co to posiadają ziemię (i rząd dusz i więcej nieruchomości niż McDonald’s) to się nazywa motywacja.

Bo oni rozumieją. Co rozumieją? Rozumieją, że te 7 grzechów głównych, odpowiednio nakierowanych, stanowi potężną siłę. Dlatego Ty masz się ich wystrzegać. Ty masz się z nich spowiadać.

Nie zastanawiało Cię nigdy, dlaczego Bóg jest bardziej gniewny niż miłościwy? Bo gniew, o czym już pisałem wcześniej, jest podstawą determinacji.

Gniew, jako emocja, jest po to, żeby wskazywać Twoje PRAWDZIWE wartości, dać Ci znać, że TWOJE normy zostały pogwałcone oraz po to, żeby usuwać z drogi przeszkody.

Ludzie pytają mnie – a skąd mam wiedzieć czego naprawdę chcę? Jak mam poznać jakie są moje prawdziwe wartości?

Sposoby są dwa – albo przez ciszę (typu medytacja) albo przez gniew. Zobacz co Cię wkurwia a dowiesz się czego chcesz (lub przynajmniej czego nie chcesz).

Toteż namawiam – czas na gniew! A zapewniam Cię – “złych” emocji masz w sobie dużo, dużo więcej niż ciszy i miłości bliźniego swego.

Jak możesz porzucić swoje życie zastępcze i zacząć żyć tak jak chcesz? Musisz mieć WROGA. Błogosławieni ci, którzy znają swego wroga. Nie chodzi o to, że to ma być KTOŚ. To może być coś. Coś zewnętrznego lub coś wewnętrznego. Nie ma znaczenia co. Jeśli jest Twoim wrogiem, jeśli powoduje Twój gniew – nadaje się!

Latem 1218 roku, Czyngis-chan, po tym jak zdemolował część Chin, nasycił się wygrywaniem i dominacją i postanowił ustatkować. Wysłał po świecie swoich ambasadorów, by nawiązać dobrosąsiedzkie stosunki. W odpowiedzi na gest dobrej woli, posłaniec z Persji przywiózł mu przesyłkę, która zmieniła losy świata. Co nią było? Głowa wysłanego do Persji ambasadora.

Zdaje się, że Czyngis nie był szczególnie inspirowany naukami Jezusa i kościoła, bo wziął i wyszedł z siebie. A potem wyszedł ze swoją 200 tysięczną armią i był uprzejmy najechać Persję. Miał w sobie na tyle fantazji, że uznał siebie z Bicz Boży, czyli kogoś, kto dokonuje sprawiedliwości. Wymordował ponad milion osób.

To było 800 lat temu i wciąż o nim pamiętamy. Bynajmniej nie dlatego, że nadstawiał drugi policzek lub dlatego, że postanowił posiąść ziemię ciszą. Wiemy o nim, bo, w swoim boskim, twórczym gniewie, urywał łeb i srał do szyj każdemu, kto stanął mu na drodze.

czyngis

Ja oczywiście nie mówię, że masz zabić milion osób. Inne czasy. Lepiej zarobić milion euro. Ale to co mówię to to: poczuj że nie masz niczego do stracenia, bo wszyscy żyjemy z wyrokiem śmierci. Zacznij dbać o siebie po to, żeby żyć dłużej i osiągnąć więcej.

To, że wszyscy umrzemy NIE oznacza, że masz pogrążyć się w autodestrukcji czy trafić do pierdla. To byłaby oznaka braku kontroli. Oznacza, że masz się wzmacniać i być oddany sobie i swoim potrzebom. Żyć zgodnie z prawem ale kierować się SWOIM rozumem. Potraktować tę jedyną szansę – życie tu i teraz – jako możliwość ekspresji siebie samego. Żyć wiedząc, że ten dzień może być Twoim ostatnim. Nie pozwolić by inni onieśmielali Cię, zastraszali i krępowali.

Przestań szukać tej pierdolonej psiej akceptacji i bycia lubianym. Koty pod tym względem są dużo mądrzejsze. Dlatego psy odmrażają sobie dupy na łańcuchu a koty śpią przy kominku. Fajnie jest być lubianym ale to nie jest celem samym w sobie.

Masz się kurwa wyprostować, dumnie podnieść głowę i wykorzystać na swoją korzyść fakt, że przegrywają tylko ci, którzy się poddają lub nie próbują. Masz takie same prawa do tego co najlepsze jak każdy inny człowiek. Również jak ci w “komisji”. Na dobrą sprawę, jedyna rozsądna rzecz jaką możesz zrobić to dostać się na samą górę. Bo niby dlaczego nie? “Komisja” jest Persją. Ty jesteś Czyngis-chanem.

Celem jest WIĘCEJ. Więcej tego co sprawia Ci przyjemność, więcej tego co czyni Twoje życie lepszym. Jeszcze raz podkreślam – nie chodzi o bycie hedonistą. To jest słabość. Chodzi o robienie rzeczy, które Cię przy okazji wzmacniają, więc używki i nadmiar nie wchodzą w grę.

Celem jest wieczne posiadanie takiego czy innego wroga – bo nic tak Cię nie zmobilizuje i nic tak nie skoncentruje Twojego umysłu jak jasno określony znienawidzony wróg. Taki chociażby jak skrępowanie, onieśmielenie czy zastraszenie.

I ta wieczna walka, wieczna chęć totalnego zdominowania wroga – wewnętrznego czy zewnętrznego – będzie tym, co Cię napędzi i nada sens tej chwilowej bytności. Bo sens życia jest dokładnie taki, jaki mu nadasz.

Radość życia to nie sedacja.
Radość życia to chwytanie i dominacja.

Ejmen.

PS1 – i jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, kup Motywację bez motywacji – ja też chcę więcej pieniędzy!

[purchase_link id=”2117″ style=”button” color=”white” text=”Chcesz motywację od ręki?”]

PS2 – lepiej o gniewie powiedzieć się nie da:

TO CO UKRYTE, W KOŃCU STAŁO SIĘ JAWNE…
Poznaj metody, które dają siłę najlepszym

Ten program da Ci:

 • POCZUCIE MOCY
 • POCZUCIE KONTROLI
 • POCZUCIE SKUTECZNOŚCI

W CAŁOŚCI oparty o sprawdzone w praktyce metody
najlepszych mentalnych trenerów na świecie!

Dowiesz się jak:

 • Określić swoją życiową FILOZOFIĘ
 • Przełożyć tę filozofię na Twoją MISJĘ
 • Rozbić tę misję na działające PROCESY
 • Przełożyć te procesy na Twoje ZWYCIĘSTWA

Najważniejsze korzyści wynikające z PANUJ & POSIADAJ:

 • WIĘCEJ PEWNOŚCI
 • mniej zagubienia
 • WIĘCEJ ZAUFANIA
 • mniej stresowania
 • WIĘCEJ WYGRYWANIA
 • mniej sabotowania

UWAGA – NIE KUPUJ jeśli nie masz zamiaru pracować nad sobą!

PANUJ & POSIADAJ to 121 minut nagrania + PDF z pełną transkrypcją

TO MÓJ NAJWAŻNIEJSZY I NAJSKUTECZNIEJSZY PROGRAM

[purchase_link id=”7407″ text=”Zacznij pobieranie” style=”button” color=”green”]

WYBIERZ PROGRAMY DLA SIEBIE

Pin It on Pinterest

0